Pojazdy ciężarowe, specjalistyczne oraz naczepy dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta

Pojazdy zastępcze z OC sprawcy

Chciałbyś wykonywać swoją pracę, ale przez stłuczkę lub wypadek nie ze swojej winy nie możesz tego zrobić, gdyż pojazd uległ częściowemu lub całkowitemu zniszczeniu?

Miej świadomość tego, że przysługuje Ci bezpłatne ciężarowe auto zastępcze z OC sprawcy. Dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce każdy pojazd ciężarowy lub specjalistyczny. Nie ponoś konsekwencji nie swoich czynów i zaufaj nam. Oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania, gdyż wiemy doskonale, że załatwienie wszystkich formalności może każdego przyprawić o porządny ból głowy.

Nasi specjaliści nie zostawią Cię samego. Do naszych zadań należeć będzie skompletowanie całej potrzebnej dokumentacji, a także nadzorowanie procesu od samego jego początku. Likwidacja szkód z OC sprawcy z należytą dbałością oraz starannością o Twoje interesy jest dla nas nadrzędnym celem. Z tego względu w każdej sprawie skontaktujemy się z ubezpieczycielem, by wszystkie formalności nie były dla Ciebie kolejnym zmartwieniem. Nie czekaj i skorzystaj z naszych usług nie tylko na terenie Poznania, ale również na obszarze całej Polski.

Dysponujemy każdym rodzajem pojazdu ciężarowego, specjalistycznego oraz każdym rodzajem naczep.

W ciągu 24h podstawiamy auto pod wskazany przez Ciebie adres.

Jeśli będziesz potrzebował:

ciągnika siodłowego, naczepy, chłodni, szambiarki, bramowca, hakowca, wywrotki, dźwigu, kontenera, cysterny, skrzyni, hds, plandeki, busa, windy, autobusu, betoniarki,

czy innego pojazdu?

Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się organizacją potrzebnego pojazdu.

Zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewnimy maximum zadowolenia, minimum formalności.

Zadzwoń teraz!

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania