Likwidacja szkody z OC sprawcy

Jako firma doświadczona w komunikacji z towarzystwami ubezpieczającymi oraz firmami leasingowymi, jesteśmy w stanie świadczyć pomoc przy procesie likwidacyjnym szkody.

Będziemy niestrudzenie dążyć do tego, byś uzyskał należyte odszkodowanie, a nasze profesjonalne doradztwo pomoże Ci osiągnąć pewność siebie, która jest niezbędna przy ubieganiu się o zdobycie odpowiedniej kwoty pieniężnej, która często jest zaniżana przez instytucje odpowiedzialne za wypłacanie szkód.

Previous slide
Next slide

Warunki panujące na drogach nie są niestety idealne i każdy kierowca,

nawet bez swojej winy, może stać się uczestnikiem stłuczki, kolizji lub wypadku. Osobie, która poniosła stratę w zdarzeniu drogowym, należy się likwidacja szkody z OC sprawcy. Towarzyszy temu procedura prowadzona przez towarzystwo ubezpieczeniowe, która nie zawsze jest prosta, a bywa, że rekompensata nie przynosi satysfakcji poszkodowanemu.

Nasza firma pomaga w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpłatną likwidacją szkody z OC sprawcy. Wspieramy klientów w dochodzeniu roszczeń i nadzorujemy cały proces przyznawania zadośćuczynienia.

Naprawa samochodu

Bezpłatna likwidacja szkody w samochodzie z OC sprawcy może przybierać jedną z dwóch form:

  • metoda kosztorysowa, czyli wypłata gotówki,
  • metoda serwisowa, czyli naprawa auta w serwisie.

Poszkodowany w wypadku komunikacyjnym zwykle sam wybiera opcję, która mu bardziej odpowiada. W pierwszym przypadku ubezpieczyciel wypłaca pieniądze, a kierowca dokonuje naprawy we własnym zakresie. Bezgotówkowa naprawa szkód wypadku natomiast polega na oddaniu samochodu do serwisu i rozliczeniu z ubezpieczycielem na podstawie faktur.

Obsługa likwidacji usterek powypadkowych

Niezależnie, czy kierowca decyduje się na kosztorysową, czy bezgotówkową rekompensatę, może liczyć na nasze wsparcie. Dzięki naszej ingerencji proces naprawy samochodu z OC sprawcy przebiega bezpłatnie, szybko i sprawnie. Znamy politykę towarzystw ubezpieczeniowych i wiemy, jak z nimi postępować, by osiągnąć zamierzony cel. A celem tym jest zawsze zdobycie dla klienta uczciwej, adekwatnej do zdarzenia rekompensaty.

Polecamy nasze usługi przedsiębiorcom, firmom transportowym i wszystkim zainteresowanym gotówkową lub bezgotówkową likwidacją uszkodzeń samochodu, poniesionych w wyniku wypadków komunikacyjnych. Dokonywana w ten sposób naprawa jest finansowana z OC sprawcy i co za tym idzie, całkowicie bezpłatna dla osoby, która poniosła stratę w zdarzeniu drogowym. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z naszych usług

Zapewnimy maximum zadowolenia i minimum formalności.

Zamów kontakt

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania

Ta wiadomość jest zabezpieczona przez reCaptcha i Google. Zastosowanie mają Polityka Prywatności i Warunki serwisu.