Rekomendacje

Co mówią o nas nasi klienci?

Zawsze staramy się dbać o dobro naszych klientów i pomóc im najlepiej jak to możliwe w rozwiązaniu ich problemów. Oferowana przez nas pomoc jest zawsze „szyta na miarę”, czyli dostosowana do potrzeb naszych klientów.

Świetna firma pełen profesjonalizm kiedy nasz ciągnik uległ wypadkowi z winy innego kierowcy, panowie z firmy ciężarowe Auta Zastępcze Z OC Sprawcy przywieźli nam auto zastępcze na miejsce kolizji przepieliśmy tylko naczepę i mogliśmy jechać na rozładunek a oni zajęli się resztą dodatkowo dzięki nim uzyskaliśmy o wiele lepsze odszkodowanie niż to które proponowała ubezpieczalnia. Auto zastępcze scania w automacie więc nie mogliśmy trafić lepiej, firma zajęła się też wszystkimi formalnościami z ubezpieczalnią Sprawcy. A co najważniejsze nie musieliśmy nic płacić bo zostało to rozliczone z oc sprawcy. Zatem polecam i napewno przy kolejnym wypadku będziemy korzystać z usług tej firmy.
Ciężarowe auta zastępcze z OC sprawcy
Szymon Z.
Super firma, świetny kontakt, miła obsługa. Po wypadku potrzebna była w firmie ciężarówka żeby wywiązać się ze zlecenia, jeszcze tego samego dnia otrzymałem ciężarówkę zastępczą. Co najlepsze wypożyczenie odbyło się bezgotówkowo z OC sprawcy bez żadnej kaucji czy dużej ilości formalności. Polecam!
Ciężarowe auta zastępcze z OC sprawcy
Tomasz A.
Polecam usługi tej firmy. Wypożyczyli mi naczepę typu firanka na cały okres naprawy mojej. W tym czasie mogłem się wywiązać że zleceń. Wszystko bezgotówkowo, za wszystko zapłacił ubezpieczyciel, po prostu super!Polecam usługi tej firmy. Wypożyczyli mi naczepę typu firanka na cały okres naprawy mojej. W tym czasie mogłem się wywiązać że zleceń. Wszystko bezgotówkowo, za wszystko zapłacił ubezpieczyciel, po prostu super!
Ciężarowe auta zastępcze z OC sprawcy
Piotr K.
Miałem szkodę z OC. Sprawca uszkodził mój ciągnik siodłowy z ADR. Ubezpieczalnia oczywiście nie miała dla mnie takiego auta. Ekipa z ciężarowych aut zastępczych w ciągu kilku godzin od zgłoszenia podstawiła mi zastępczego DAF XF z ADR i kompresorem do wydmuchu. Chłopaki pomogli mi też z ubezpieczalnią która chciała wypłacić mi jakieś śrubki. Oddałem się w ich ręce i nie żałuje ! Za pomoc nie skasowali nawet złotówki, a sam wynajem był oczywiście bezgotówkowy - rozliczony bezpośrednio z ubezpieczalnią sprawcy.
Ciężarowe auta zastępcze z OC sprawcy
Wojciech F.

Zapraszamy do kontaktu!

Nasi specjaliści są zawsze chętni do pomocy!

Zamów kontakt

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania

Ta wiadomość jest zabezpieczona przez reCaptcha i Google. Zastosowanie mają Polityka Prywatności i Warunki serwisu.