O nas

Nasza firma specjalizuje się głównie w wynajmie pojazdów ciężarowych, specjalistycznych, ciągników siodłowych oraz każdego rodzaju naczep

Dodatkowo zajmujemy się transportem tych pojazdów do klienta jak również ich odbiorem.

Usługi wynajmu, transportu oraz holowania są rozliczane bezgotówkowo z Ubezpieczalnią sprawcy zdarzenia

Świadczymy również usługi pomocy drogowej dla auta ciężarowych oraz specjalistycznych, TIR, ciągników siodłowych, oraz każdego rodzaju naczep. W razie potrzeby zajmiemy się bezgotówkową naprawą  niezależnie od tego czy będzie to pojazd ciężarowy, specjalistyczny, TIR czy naczepa.  Naprawy przeprowadzamy bezgotówkowo w ramach szkód z OC jak i AC.

Współpracujemy z wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi

Pomożemy również ze sprawami związanymi z towarzystwem ubezpieczeniowym:

  • zgłaszanie szkód komunikacyjnych,
  • pomoc w procesie likwidacji szkód,
  • nadzór nad przebiegiem oględzin,
  • pomoc w pozyskaniu należnego odszkodowania,
  • niezależne wyceny.

Co robić, kiedy masz ważne zadanie do wykonania, a Twój pojazd uległ nagłemu uszkodzeniu?

Oczywiście nie chcesz dopuścić do przerwy w pracy, która pociągnie za sobą wiele negatywnych konsekwencji. W takiej sytuacji możesz skorzystać z usług naszej firmy, oferującej specjalistyczne auta zastępcze.

Dysponujemy ogromną flotą pojazdów dostawczych, rolniczych, holowniczych, budowlanych oraz transportowych. Na pewno znajdziemy auto zastępcze idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniesz problemów związanych z nieplanowanym przestojem oraz strat materialnych.

Jakie dokładnie pojazdy oferujemy?

Na naszych klientów czekają samochody osobowo-dostawcze, brygadówki osobowe, które pozwalają na wygodny transport ludzi i towarów. Mamy również ciągniki siodłowe standard, mega lub lowdeck, wyposażone w ADR, hydraulikę siłową lub kompresor do wydmuchu, służące do ciągnięcia pojazdów drogowych pozbawionych własnego napędu. Oczywiście nie może też zabraknąć naczep różnego rodzaju, takich jak firanka, mega, podkontenerowa, chłodnia, wywrotka, niskopodwoziowa. Oferujemy ponadto lawety, cysterny i plandeki.

Flota naszych pojazdów

Zastępcze pojazdy specjalistyczne

Możesz u nas znaleźć wszelkie pojazdy specjalistyczne, między innymi do gospodarowania odpadami – hakowiec, bramowiec, śmieciarka, szambiarka. Mamy również maszyny przydatne w pracach budowlanych, jak dźwig czy betoniarka. Do prac w gospodarstwie przygotowaliśmy ciągnik rolniczy. Nie zapomnieliśmy też o bezpiecznym i komfortowym transporcie osób, w tym celu przydadzą się: autobus, bus, karetka.

Czy to przewóz towaru, czy przeprowadzka, czy plac budowy – mamy dla Ciebie auto zastępcze, które pomoże Ci wyjść z opresji i kontynuować pracę zgodnie z planem. Nie musisz obawiać się, że nie dotrzymasz terminów albo ładunek ulegnie zniszczeniu. Dostarczymy wybrany pojazd specjalistyczny w ciągu zaledwie jednej doby.

Zaufało nam wiele firm i osób

Zaufaj i TY

Zamów kontakt

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania

Ta wiadomość jest zabezpieczona przez reCaptcha i Google. Zastosowanie mają Polityka Prywatności i Warunki serwisu.