Pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych, tirów

Awaria lub wypadek?

Zapewniamy obsługę mobilnej pomocy drogowej lub bezgotówkowe holowanie pojazdu z miejsca wypadku.

Jeśli będąc w trasie zostałeś uczestnikiem wypadku lub Twoje auto doznało awarii, skontaktuj się z nami.

Jako doświadczona firma, która specjalizuje się w obsłudze i wynajmie samochodów ciężarowych, jesteśmy w stanie sprawnie zorganizować profesjonalną pomoc drogową lub holowanie. Zależnie od stanu Twojego pojazdu, na ratunek przybędzie ekipa fachowców, którzy na miejscu wykonają drobne naprawy, lub zespół holowniczy gotowy przetransportować Twoje auto do wybranego punktu, gdzie zostaną ocenione szkody oraz poznasz dalszy plan postępowania.

Oferujemy:

  • drobne naprawy na drodze
  • transport zestawów ciężarowych i innych pojazdów powyżej 3,5 ton
  • bezgotówkowe holowanie z miejsca wypadku
  • działy na terenie całego kraju
  • 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Nasza bezgotówkowa pomoc drogowa zjawi się na każde wezwanie,

aby szybko i skutecznie usunąć problem i umożliwić kierowcy kontynuowanie jazdy oraz bezpieczne dotarcie do celu podróży. W razie kolizji lub wypadku opłaty potrącane są z OC sprawcy. Pomocą drogową obejmujemy wszelkie samochy cięzarowe i specjalistyczne pojazdy. Zapewniamy kierującym pojazdami komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa, nawet podczas najdłuższej trasy.

Bezgotówkowe transakcje i ściąganie należności z OC sprawcy znacznie upraszczają procedury. Staramy się ograniczyć przymusowy postój tira czy innego samochodu ciężarowego do niezbędnego minimum i wykonać zadanie możliwie najszybciej. Jeśli usterki nie da się usunąć na miejscu, oferujemy holowanie pojazdu do najbliższego punktu. Zawsze jesteśmy gotowi nieść profesjonalną pomoc na terenie całego kraju. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Pomoc drogowa i holowanie dla samochodów ciężarowych

Współpracujemy z większością firm ubezpieczeniowych, leasingowych oraz oferujących świadczenia assistance, dlatego najczęściej organizowana przez nas usługi drogowe są wykonywane na zasadzie bezgotówkowej pomocy. Jest to niesamowicie wygodne rozwiązanie dla naszych Klientów, szczególnie tych, którzy chcą jak najszybciej powrócić na trasę i kontynuować przewóz towarów czy inne powierzone im przez pracodawcę zadanie. Zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewnimy maximum zadowolenia, minimum formalności.

Zadzwoń teraz!

Zamów kontakt

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania